Kam sudėtingai, jei galima paprastai?
Įsigijai būstą ir nežinai nuo ko pradėti, kad šis taptų namais?
Čia gali:
- Rasti įrankius, padedančius susigaudyti, kaip vyks būsto įsirengimo procesas ir eiga
- Gauti nuotolines projektavimo paslaugas, tokias kaip techninius brėžinius
- Pasikonsultuoti dėl įvairių interjero klausimų - ne tik grožio, bet ir funkcionalumo
- Pasitikslinti, ar jūsų sprendimai bus patogūs bei funkcionalūs kasdienybėje
- Sulaukti specialisto nuomonės apie perkamo būsto pliusus ir minusus
Ar žinojai, kad:
- NT vystytojų siūlomas būsto išplanavimas dažnai būna nepraktiškas, o vizualizacijos neatitinka realybės
- Dažnu atveju verta keisti baldų išdėstymą, neretai ir koreguoti numatytas būsto pertvaras ar durų vietas, o elektros taškų paprastai būna numatyta gerokai per mažai
- Elektros ir apšvietimo planas turi būti atliekamas tik tada, kai tiksliai žinote, kur stovės koks baldas ar prietaisas
- Virtuvės sąmata gali siekti iki 25% viso nusimatyto būsto įrengimo biudžeto
- Projektuojamų baldų gali tekti laukti 2-4mėn, o dalį jų galima užsakyti tik tada, kai yra visa grindų ir lubų apdaila
Kiekvienas šis sprendimas kainuoja jums:
- Pinigus - Laiką - Energiją - Komfortą - Ramybę -
Aš galiu jums padėti!
Sveiki! Esu interjero dizainerė ir interjero konsultantė Gintė Kisieliūtė. Savo darbu siekiu padėti žmonėms įsirengti jaukius, gražius, o, svarbiausiai, patogius ir funkcionalius namus. 
Daugiau nei 10 metų dirbdama su žmonėmis pastebėjau daugybę naujakurių daromų klaidų, dėl kurių jų gyvenimas naujuose namuose nebūna patogus. Konsultuodama didžiausią dėmesį skiriu būtent praktiškumui, nes įsitikinau, jog kad ir kokie namai bebūtų gražūs, būtent komfortas užtikrina kasdienybės džiaugsmą ir tikrų namų jausmą. Daiktai turi tarnauti mums, o ne atvirkščiai, taigi ne tik estetikos, bet ir ergonomijos bei techninių savybių žinios man padeda apsaugoti klientus nuo nepatogios kasdienybės ateityje.
Taip pat tikiu, kad ne visiems reikalinga nuosekli pagalba nuo pat būsto įsirengimo pradžios iki pabaigos. Kartais tereikia pagalbos techniniais klausimais ar tam tikrų atsakymų bei krypties proceso metu. Dėl šios priežasties techniniai brėžiniai bei konsultacijos tapo mano kasdienybe.
Store is loading
Susitinkame Instagrame:
Modernaus interjero stilistinis koliažas porai, kuri nenorėjo apkrautų namų, o išraiškingos ir šiuolaikiškos erdvės👌

#interjerodizainas #interjeras #interjeraslt #interjerodizainere #namuinterjeras #namustilius #interjerokonsultacijos #dizainere #dizainas #dizainerė #svetaine #svetainesbaldai #sofa #kilimas #stalas #kede #menas #staliukas #sviestuvai #interjerasinternetu #online #paveikslas #apdaila #dekoras #pirmadienis #monday
Kas gi yra tas mistiškasis Japandi?🪐

Kaip ir daugeliui stilių, šiam taip pat griežtų rėmų nenubrėši ir kiekvienas galime stilistiką interpretuoti bei pakreipti pagal savo skonį, tačiau yra keletas savybių, kuriomis Japandi yra paremtas.

Truputis sąvokų kilmei suprasti.👇
Japandi - tai skandinaviško hygge ir japoniško wabi sabi kokteilis. 

Skandinaviškas stilius paprastai pasižymi funkcionalumu, praktiškumu, komfortu, o į žodį hygge telpa visa tai + namų jaukumas, šiluma🔥

Japoniškas minimalizmas vertina saiką, erdves (o ne jų perpildymą), subtilumą, harmoniją⏳
Wabi sabi perteikia kuklumą, paprastumą, tobulą netobulumą, o pati gyvenimo filosofija galėtų atsispindėti būtent per slow living, t.y. lėtą gyvenimą visame jo tikrume🐌

Kaip tai perteikiama per interjerą?

⏳Pirma savybė - saikas. Neperkrautos erdvės, atsisakoma visko, kas nėra būtina. Erdvės užpildomos tiek, kiek iš tiesų reikia, išlaikant pačios erdvės ir daiktų joje pusiausvyrą.

⏳Spalvų gama natūrali. Vengiama didelių kontrastų, ryškių spalvų, pirmenybė taikoma šiltiems, kreminiams, rusviems, smėliniams, kakaviniams atspalviams. 

⏳Formos. Vertinamos aptakios, švelnios formos, užapvalinimai, šalia kurių nuostabiai atsiskleidžia ir aštrūs kampai. Taigi kita savybė, glaudžiai susijusi su formomis-

⏳Proporcijos. Tiek taikant glotnius ir neapdirbtus paviršius, tiek aptakias ar griežtas formas, baldų mastelį ar jų kiekį patalpoje, reikėtų sąmoningai įvertinti proporcijas tam, kad bendras vaizdas būtų harmoningas.

⏳Tekstūros. Vertinami natūralūs paviršiai ir jų faktūros: medis, akmuo, glaistai, molis. Su meile priimamos neapdirbtos, grubios medžiagos. 

Japandi nėra apie statuso ar susigalvotos temos perteikimą, tai taip pat nėra stilius, skirtas stimuliuoti mus tam, kad būtume veiklesni ar produktyvesni. Veikiau atvirkščiai. Tai apie ramybę, poilsį, pusiausvyrą.

Japandi - tai ne tik estetinė išraiška, bet ir gyvenimo būdo filosofija.

⏳Ką manote apie šį stilių? Ar jums priimtina ši ideologija, filosofija ar estetika? O gal mėgstate daugiau dinamikos namuose?

#japandi #japandiinterjeras #interjerodizainas #interjerostilius #namustilius #namai #namas #butas #interjerodizainas #dizainosprendimai
Kai norisi labai subtiliai, švelniai, jaukiai ir ramiai🌿

Iš kur parinkti produktai, pamatysite spustelėję ant nuotraukos!👌

#interjeras #interjerodizainas #dizainas #interjeraslt #interjerodizainere #dizainerė #dizainere #svetaine #svetainesinterjeras #atmosfera #jaukusnamai #stilinginamai #namai #namas #butas #koncepcija #baldai #apdaila #sofa #sviestuvai #šviestuvai #stalas #kede #staliukas #paveikslas #menas #namustilius #interjerokonsultacijos #interjerasinternetu
Visad kurdama kitų žmonių namus, stengiuosi, kad jie būtų patogūs gyventojams. O patogumas priklauso tiek nuo gyventojų sudėties, tiek nuo jų charakterių, gyvenimo būdo, pomėgių ir net nuo fizinių savybių.

Projektas, su kuriuo šiuo metu dirbu daugiausiai, yra skirtas nuostabiai šeimai, kurioje yra aukštaūgis, todėl labai nemažai dėmesio skiriame į funkcionalumą namuose, kuriuo džiaugtis galėtų visi. 

Dalinuosi keletu sprendimų, kurie gali palengvinti aukštaūgių buitį ir paversti gyvenimą paprastesniu:

✅Jei montuosite lietaus dušo galvą - numatykite ją aukščiau, apie 2,20m.

✅Dušo pertvarą taip pat numatykite aukštesnę - 20cm virš stacionarios dušo galvos ar net iki lubų. 

✅Dušo maišytuvą montuokite 1,20m aukštyje. 

✅Praustuvo aukštį numatykite apie 1m nuo grindų. 

✅Virtuvės baldus projektuokite taip, kad stalviršis būtų 1m aukščio. 

✅Jei šeimoje turite aukštaūgių, labai praverčia pakelta orkaitė. 

✅Jungiklius pakelkite į 1,10-1,20m aukštį arba montuokite vertikaliai. 

✅Įvertinkite, ar nepraversų aukštesnės durys - galbūt žmogus fiziškai ir telpa pro standartinę angą, bet gali būti nemalonus pojūtis, verčiantis gūžtis. 

✅Na ir galiausiai įvertinkite, ar nereikėtų kilstelėti pakabinamo tualeto - potinkiniai rėmai turi reguliuojamas kojeles, kurių dėka aukštį galima kiek pareguliuoti.

🪐Ar patiems teko ką nors namuose pritaikyti panašiu principu?🙂

#interjeras #interjerodizainas #dizainas #interjeraslt #namudizainas #namas #butas #vonia #vonioskambarys #voniosinterjeras #virtuve #virtuvė #virtuvesbaldai #interjerodizainere #namai #jaukusnamai #nekilnojamasturtas#apdaila #remontas #stilius #naujamiestis #vilnius #patarimai #vasara

©2021 Mano interjeras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politika